B78148S1393K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148S1393K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148S1393K000 EPCOS | TDK
    B78148S1393K000 EPCOS | TDK
    B78148S1393K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1393K000 is described as FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE