B78148S1393J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148S1393J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148S1393J000 EPCOS | TDK
    B78148S1393J000 EPCOS | TDK
    B78148S1393J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1393J000 is described as FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"