B78148S1392K000 EPCOS | TDK
  • More about B78148S1392K000 EPCOS | TDK
    B78148S1392K000 EPCOS | TDK
    B78148S1392K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1392K000 is described as FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM