B78148S1103J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148S1103J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148S1103J000 EPCOS | TDK
    B78148S1103J000 EPCOS | TDK
    B78148S1103J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1103J000 is described as FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG