B78148E1473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 950MA 680 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1473J000 EPCOS | TDK
    B78148E1473J000 EPCOS | TDK
    B78148E1473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1473J000 is described as FIXED IND 47UH 950MA 680 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH