B78148E1472K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1472K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1472K000 EPCOS | TDK
    B78148E1472K000 EPCOS | TDK
    B78148E1472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM