B78148E1152K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1152K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1152K009 EPCOS | TDK
    B78148E1152K009 EPCOS | TDK
    B78148E1152K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1152K009 is described as FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR