B78148E1152K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148E1152K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148E1152K000 EPCOS | TDK
    B78148E1152K000 EPCOS | TDK
    B78148E1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148E1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB