B78108T1822K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1822K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1822K000 EPCOS | TDK
    B78108T1822K000 EPCOS | TDK
    B78108T1822K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1822K000 is described as FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM