B78108T1822J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1822J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1822J000 EPCOS | TDK
    B78108T1822J000 EPCOS | TDK
    B78108T1822J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1822J000 is described as FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT