B78108T1562K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1562K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 5.6UH 260MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1562K000 EPCOS | TDK
    B78108T1562K000 EPCOS | TDK
    B78108T1562K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1562K000 is described as FIXED IND 5.6UH 260MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK