B78108T1393J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1393J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1393J000 EPCOS | TDK
    B78108T1393J000 EPCOS | TDK
    B78108T1393J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1393J000 is described as FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE