B78108T1392K000 EPCOS | TDK
  • More about B78108T1392K000 EPCOS | TDK
    B78108T1392K000 EPCOS | TDK
    B78108T1392K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1392K000 is described as FIXED IND 3.9UH 400MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE