B78108T1333K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1333K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1333K000 EPCOS | TDK
    B78108T1333K000 EPCOS | TDK
    B78108T1333K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1333K000 is described as FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.