B78108T1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1223K000 EPCOS | TDK
    B78108T1223K000 EPCOS | TDK
    B78108T1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1223K000 is described as FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK