B78108T1223J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1223J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1223J000 EPCOS | TDK
    B78108T1223J000 EPCOS | TDK
    B78108T1223J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1223J000 is described as FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V