B78108T1153J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108T1153J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 185MA 2.7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108T1153J000 EPCOS | TDK
    B78108T1153J000 EPCOS | TDK
    B78108T1153J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108T1153J000 is described as FIXED IND 15UH 185MA 2.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT