B78108S1273J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1273J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1273J000 EPCOS | TDK
    B78108S1273J000 EPCOS | TDK
    B78108S1273J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1273J000 is described as FIXED IND 27UH 530MA 830 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"