B78108S1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1223K000 EPCOS | TDK
    B78108S1223K000 EPCOS | TDK
    B78108S1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1223K000 is described as FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"