B78108S1153J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1153J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1153J000 EPCOS | TDK
    B78108S1153J000 EPCOS | TDK
    B78108S1153J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1153J000 is described as FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE