B78108S1152K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1152K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.1A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1152K000 EPCOS | TDK
    B78108S1152K000 EPCOS | TDK
    B78108S1152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 1.1A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"