B78108S1124J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108S1124J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108S1124J000 EPCOS | TDK
    B78108S1124J000 EPCOS | TDK
    B78108S1124J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1124J000 is described as FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH