B78108S1122K000 EPCOS | TDK
  • More about B78108S1122K000 EPCOS | TDK
    B78108S1122K000 EPCOS | TDK
    B78108S1122K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108S1122K000 is described as FIXED IND 1.2UH 1.15A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR