B78108E1472K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108E1472K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108E1472K009 EPCOS | TDK
    B78108E1472K009 EPCOS | TDK
    B78108E1472K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1472K009 is described as FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP