B78108E1332K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108E1332K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108E1332K000 EPCOS | TDK
    B78108E1332K000 EPCOS | TDK
    B78108E1332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.