B78108E1152K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108E1152K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108E1152K009 EPCOS | TDK
    B78108E1152K009 EPCOS | TDK
    B78108E1152K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1152K009 is described as FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE