B78108E1103K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78108E1103K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78108E1103K009 EPCOS | TDK
    B78108E1103K009 EPCOS | TDK
    B78108E1103K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78108E1103K009 is described as FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"