B59990C0080A070 EPCOS | TDK
  • Part Number: B59990C0080A070
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: PTC RESET FUSE 80V 30MA RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM