B59873C0120A070 EPCOS | TDK
  • Part Number: B59873C0120A070
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: PTC RESET FUSE 265V 70MA RADIAL
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM