B59219J0130A020 EPCOS | TDK
  • Part Number: B59219J0130A020
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: PTC RESETTABLE FUSE 560V 4DIP
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B59219J0130A020 EPCOS | TDK
    B59219J0130A020 EPCOS | TDK
    B59219J0130A020 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B59219J0130A020 is described as PTC RESETTABLE FUSE 560V 4DIP. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM