B57464S0100M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57464S0100M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 10 OHM 20% 8A 26MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57464S0100M000 EPCOS | TDK
    B57464S0100M000 EPCOS | TDK
    B57464S0100M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57464S0100M000 is described as ICL 10 OHM 20% 8A 26MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.