B57364S2100A2 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57364S2100A2
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57364S2100A2 EPCOS | TDK
    B57364S2100A2 EPCOS | TDK
    B57364S2100A2 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57364S2100A2 is described as ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.