B57238S0220M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57238S0220M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 22 OHM 20% 4A 16MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57238S0220M000 EPCOS | TDK
    B57238S0220M000 EPCOS | TDK
    B57238S0220M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57238S0220M000 is described as ICL 22 OHM 20% 4A 16MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD