B57237S0220M051 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57237S0220M051
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57237S0220M051 EPCOS | TDK
    B57237S0220M051 EPCOS | TDK
    B57237S0220M051 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57237S0220M051 is described as ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE