B57236S200M54 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57236S200M54
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 20 OHM 20% 2.8A 11.51MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57236S200M54 EPCOS | TDK
    B57236S200M54 EPCOS | TDK
    B57236S200M54 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57236S200M54 is described as ICL 20 OHM 20% 2.8A 11.51MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V