B57236S0800M051 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57236S0800M051
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 80 OHM 20% 1.6A 11.51MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57236S0800M051 EPCOS | TDK
    B57236S0800M051 EPCOS | TDK
    B57236S0800M051 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57236S0800M051 is described as ICL 80 OHM 20% 1.6A 11.51MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"