B57213P0800M301 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57213P0800M301
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 80 OHM 20% 2A 14.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57213P0800M301 EPCOS | TDK
    B57213P0800M301 EPCOS | TDK
    B57213P0800M301 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57213P0800M301 is described as ICL 80 OHM 20% 2A 14.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE