B57213P0160M301 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57213P0160M301
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 16 OHM 20% 4A 14.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57213P0160M301 EPCOS | TDK
    B57213P0160M301 EPCOS | TDK
    B57213P0160M301 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57213P0160M301 is described as ICL 16 OHM 20% 4A 14.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.