B57153S150M54 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57153S150M54
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 15 OHM 20% 1.8A 8.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57153S150M54 EPCOS | TDK
    B57153S150M54 EPCOS | TDK
    B57153S150M54 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57153S150M54 is described as ICL 15 OHM 20% 1.8A 8.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.