B57153S0200M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57153S0200M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 20 OHM 20% 1.6A 8.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57153S0200M000 EPCOS | TDK
    B57153S0200M000 EPCOS | TDK
    B57153S0200M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57153S0200M000 is described as ICL 20 OHM 20% 1.6A 8.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE