B57127P100M301 EPCOS | TDK
  • Part Number: B57127P100M301
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: ICL 10 OHM 20% 15A 30.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about B57127P100M301 EPCOS | TDK
    B57127P100M301 EPCOS | TDK
    B57127P100M301 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the ICL category. B57127P100M301 is described as ICL 10 OHM 20% 15A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.