B44066S6210J230 EPCOS | TDK
  • Part Number: B44066S6210J230
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: PFC contactor, 50kVAR 230Vac coil
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about B44066S6210J230 EPCOS | TDK
    B44066S6210J230 EPCOS | TDK
    B44066S6210J230 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Contactors category. B44066S6210J230 is described as PFC contactor, 50kVAR 230Vac coil. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK