B32923C3155M189 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32923C3155M189
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"