B32921C3683M289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32921C3683M289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.068UF 20% 305VAC RAD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"