B32776T5126K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32776T5126K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 12UF 10% 575VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM