B32678G3476K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32678G3476K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 47UF 10% 300VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK