B32676G4156K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32676G4156K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 15UF 10% 450VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS