B32671P4224J289 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32671P4224J289
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"