B32656S8225K561 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32656S8225K561
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 2.2UF 10% 850VDC SCREW
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS