B32653A0224K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B32653A0224K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH